Buradasınız
Ana Sayfa > Mobil > HTC M10 Perfume’un Kamerası Sızdı

HTC M10 Perfume’un Kamerası Sızdı

HTC M10 (Perfume) ile ilgili sızıntılar hız kesmeden devam ediyor. Şimdi de HTC‘nin yeni amiral gemisi olacak cihazın kamera özelliklerinin tüm detayları belli oldu.

htc-one-m9

HTC‘nin yeni amiral gemisi HTC One M10 veya sızdırılan adıyla HTC Perfume hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önce kamerasıyla ilgili bazı bilgilerine ulaştığımız cihaz ile ilgili yeni bilgiler, Twitter’da yaptığı sızıntılarla tanıdığımız @LlabTooFer kullanıcısından geldi.

htc-m10un-perfume-kamera-ozellikleri-sizdi-1

HTC M10 Perfume kamera özellikleri

HTC Perfume, 12 MP UltraPixel teknolojili bir arka kamerayla gelecek. Bunun yanı sıra gelen bilgiler cihazın kamerasında Nexus 5X ve Nexus 6Pcihazlarında da gördüğümüz Sony IMX377 sensörünün yer aldığı yönünde. Ayrıca bu arka kameranın lazer otofokus desteğine sahip olacağı ve böylece çok daha hızlı odaklama yapabileceği gelen bilgiler arasında.

Cihazın ön kamerası ise Samsung “s5k4e6” kod adlı 5 MP Ultrapixel bir sensöre sahip olacak. 1.34μm piksel boyutuna sahip bu kameraSamsung’un ISOCELL teknolojisini kullanıyor.

Yüksek MP ile Ultrapixel geri dönüyor

HTC Ultrapixel teknolojisine daha önceki modellerden aşinayız. Ancak daha önce kullanılan Ultrapixel teknolojili kameralarda düşük çözünürlük olması bazı noktalarda problem yaratabiliyordu.

HTC M10 Perfume

HTC M10 Perfume‘da yer alan 12 MP’lik Ultrapixel arka kamera ile bu sorunun önüne geçilmiş olacak ve yine özellikle düşük ışıkta iyi fotoğraflar çekebilen bir kamera ile karşı karşıya olacağız.

Mirctr Twitter

Bir Cevap Yazın

Top