Buradasınız
Ana Sayfa > Kültür-Sanat > Vizyonda 4 yeni film var! Osman Pazarlama …

Vizyonda 4 yeni film var! Osman Pazarlama …

Vizyonda 4 yeni film var

Vizyonda 4 yeni film var. Şahan Gökbakar’dan Osman Pazarlama ve Oscar adayı iki film ‘Gizli Dünya’ ve ‘Saul’un Oğlu’ sinemalarda… Ayı Kardeşler: Kurtarma Operasyonu’da Çizgi film…

OSMAN PAZARLAMA

Vizyonda 4 yeni film var
Osman Pazarlama

Türü: Komedi
Yönetmen: Togan Gökbakar
Oyuncular: Şahan Gökbakar, Mehmet Selim Akgül

KONU:
İstanbul’un orta halli mahallelerinden birinde yaşayan Osman Şaşmaz, bir yandan Uzakdoğu’dan getirdiği ürünleri satmaya çalışırken, diğer yandan da patenti ve icadı kendisine ait patlamaya hazır ürünlere yatırımcı bulup zengin olmaya çalışan küçük ölçekli bir girişimcidir. Sevdiği kızın babasına kendini ispat etme hırsıyla türlü maceralara atılan Osman’ın en büyük yardımcıları sağ kolu Erkan ve aile dostlarının kızı Songül´dür. Osman, bu zorlu ama keyifli yolda, zenginliğin aslında çok da uzakta olmadığını anlar.

GİZLİ DÜNYA

Vizyonda 4 yeni film var
Gizli Dünya

Türü: Dram
Orijinal Adı: Room
IMDb Puanı: 8.3
Yönetmen: Lenny Abrahamson
Oyuncular: Brie Larson, Jacob Tremblay
Ülke: İrlanda, Kanada

KONU:
Dünya çapında çok satan kitaptan uyarlanan film, 5 yaşındaki çocuğu ile küçük bir odaya hapsedilen annenin dramını ve kaçış hikâyelerini konu alıyor. Kaçış için plan yapan anne ve çocuğu, dış dünyanın kuralları da zorlar.

SAUL’UN OĞLU

Vizyonda 4 yeni film var
Saul’un Oğlu

Türü: Dram
Orijinal Adı: Saul fia
IMDb Puanı: 7.9
Yönetmen: László Nemes
Oyuncular: Géza Röhrig, Levente Molnár
Ülke: Macaristan, ABD

KONU:
Film, naziler tarafından toplama kampında iş yapmaya zorlanan “Sonderkommando”lardan Yahudi esir Saul’un hayatının iki gününe odaklanılıyor. Saul, bir gün cesetlerin yakıldığı imha fırınında oğlu olduğunu düşündüğü bir çocuğun cesedini görür. Saul, oğlunun cesedini yakılmaktan kurtarıp usulünce toprağa vermeyi takıntı haline getirecektir.

AYI KARDEŞLER: KURTARMA OPERASYONU

Vizyonda 4 yeni film var
Ayı Kardeşler: Kurtarma Operasyonu

Türü: Çizgi Film
Orijinal Adı: Boonie Bears, to the Rescue!
IMDb Puanı: 5.1
Yönetmen: Ding Liang
Ülke: Çin, ABD

KONU:
Briar ve Bramble ormanda yaşayan iki ayı kardeştir. Kardeşlerin karşısına kötü insanlar tarafından kaçırılmış küçük bir çocuk çıkar. Artık ayı kardeşler ve arkadaşlarının tek amaçları küçük çocuğu kurtarmaktır.

Kültür Sanat

Bir Cevap Yazın

Top