Buradasınız
Ana Sayfa > Astroloji > Terazi, Başarılı ve Güzel… En Ünlü 10 Terazi Kadını!

Terazi, Başarılı ve Güzel… En Ünlü 10 Terazi Kadını!

Terazi, Başarılı ve Güzel… Bugünlerin En Ünlü 10 Terazi Kadını!

Terazi, Başarılı ve Güzel… Bugünlerin En Ünlü 10 Terazi Kadını! Görünen o ki, Hollywood filmlerinde aşık olduğumuz bütün kadınlar terazi burcuymuş!

10. Kim Kardashian

Terazi burcu kadınlar listemize çok başarılı bulduğumuz, hangi konuda başarılı olduğunuysa bir türlü bulamadığımız bir hanımefendiyle başlıyoruz…

21 Ekim 1980 doğumlu magazin starı Kim Kardashian, dergilere verdiği marjinal pozlar, marjinal vücut ölçüleri ve marjinal evliliğiyle listemizin onuncu sırasında.

9. Burcu Esmersoy

Terazi, Başarılı ve Güzel... En Ünlü 10 Terazi Kadını!
Burcu Esmersoy

8 Eylül 1976 doğumlu, televizyon sunucusu, oyuncu, model, güzel.
Burcu Esmersoy, 2011 yılından bu yana spor haberlerine kattığı devrim niteliğindeki estetikle listemizdeki yerini alıyor.

8. Carrie Fisher

Star Wars’ta ilk üçlemenin Prenses Leia Organa’sıydı… Disney sponsorluğunda çekilen yeni filmlerde ise General Leia Organa olarak karşımıza çıktı!

21 Ekim 1956 doğumlu muhteşem aktris Carrie Fisher, yılların eskitemediği karizmasıyla listemizdeki en başarılı terazilerden…

7. Kate Winslet

Kitlelerin aşık olduğu terazi kadınlarına geldi sıra: öncelikle Kate Winslet!

5 Ekim 1975 doğumlu İngiliz aktris, henüz 22 yaşındayken başrol oynadığı 11 Oscar’lıTitanic’ten beridir dünyanın en ‘hastası olunan’ kadınlarından biri. Eternal Sunshine of the Spotless Mind ve Finding Neverland’deki şükelalığını, The Reader’daki Oscar’lık performansını da unutmamak lazım!

6. Bella Thorne

8 Ekim 1997 doğumlu Bella Thorne’a biz yetişemedik belki, yeni nesil şimdiden hastası olmaya başladı…

Henüz birkaç Teen Choice Ödülü’nden başka kayda değer bir başarısı yok. Ama henüz 18 yaşında, mutlaka olacak. Kazanacak!

5. Nil Karaibrahimgil

Terazi, Başarılı ve Güzel... En Ünlü 10 Terazi Kadını!
Nil Karaibrahimgil

17 Ekim 1976 doğumlu Nil Karaibrahimgil şarkıcı olarak da, şarkı yazarı, reklamcı ve oyuncu olarak da mük-kem-mel… Köşe yazarlığı o kadar değil.

Televizyon reklamlarıyla memleketin ağzına yapışan Nil Karaibrahimgil, 2002’de çıkardığı ilk albümü Nil Dünyası’ndan beridir gözlerimizde, kalplerimizde, dillerimizde.

4. Gwyneth Paltrow

27 Eylül 1972 doğumlu Gwyneth Paltrow da Seven’da kafası kesildiğinden beridir gönlümüzde…

1999’da Shakespeare In Love ile En İyi Aktris Oscar’ına da uzanan hanımefendi, Iron Manfilmlerinin de biricik Pepper Pots’u 🙂

3. Monica Bellucci

Rick T Cartman’ın lisede büyük aşk duyduğu İtalyan aktris Monica Bellucci, ‘şarap gibi kadın’ tanımının İtalyanca karşılığı olduğu için listemizin üst sıralarında 😉

30 Aralık 1964 doğumlu aktrisi son olarak Spectre’de görmüş, bir kere daha ‘Vay be kardeş! Bu nedir…’ demiştik.

2. Candice Swanepoel

Birinci sıramızdaki hanımefendi terazi burcu olmasaydı, zirvede Candice Swanepoel yer alırdı. Mutlaka alırdı o yeri.

20 Ekim 1988 doğumlu Victoria’s Secret meleği, 2012’den beri dünyanın en çok kazanan 10 topmodelinden biri. Güney Afrikalı olduğunu da hatırlatalım…

1. Marion Cotillard

Candice Swanepoel’i yerinden eden kadın, tabii ki Marion Cotillard.

30 Eylül 1975 doğumlu Fransız aktris, 2003’te Jeux D’Enfants’da canlandırdığı Sophie karakteriyle aklımıza kazındı. Sonra gitti Kaldırım Serçesi’nde Edith Piaf’ı canlandırdı; En İyi Aktris Oscar‘ına uzandı!

Terazi, Başarılı ve Güzel… Bugünlerin En Ünlü 10 Terazi Kadını! Sonra Inception geldi, Midnight In Paris geldi, Dark Knight geldi…

Bir Cevap Yazın

Top